Elleri, ayakları minicik, ama sevgisi dünyalara bedel bir bebeğin kalp atışları ile büyüyüp olgunlaşan Gigi Kids&Design, bir hayalin hayata geçme hikâyesidir.

Kendi canından bir parçanın varlığı ile değişen dünyasında keşfe çıkan ve o andan itibaren hayalleri için harekete geçen Y. İç Mimar K. Gizem Gözener, Gigi Kids&Design çatısı altında tüm çocukların ihtiyacı olan özel ve konforlu alanlar dizayn ediyor.

Annelik heyecanı ile mimarlık deneyimini birleştiren Gigi, çocukların gizemli dünyasına usulca sokulurken onların hem anatomik hem de psikolojik gelişimlerine katkı sağlayacak mobilyalar tasarlıyor.

Usta işçiliğin, ikonik siluet ve zamansız döşemeler ile minik mobilyalara dönüştüğü Gigi Kids&Design, farklı yaş grubundaki çocuklara sunduğu seçkin ürün yelpazesi ile rahatlığı garanti ediyor.

Günümüze uyarlanmış klasikler ve özgün reprodüksiyonların yer aldığı koleksiyonların yanı sıra kişiye özel tasarım imkânı da sunan marka, yaratıcılığın ön planda olduğu, sofistike boyutlara sahip mobilyalar ile “önceliğimiz çocuklarımız” diyor.

Dayanıklı ve emniyetli chester koltuklardan sandalyelere, dekoratif ve sevimli masalardan sehpalara kadar pek çok eşsiz mobilyaya hayat veren Gigi,  çocukların dünyasını sadece çizgi karakterlere indirgeyen ve renk seçimleri ile cinsiyetçi yaklaşımları destekleyen anlayışın tam aksine; hayaller kuran ve o hayallere sahip çıkan çocuklar için üretiyor. Ve ürettikleriyle de çocukların renkli ve gizemli dünyasını harekete geçiriyor. 

Ayakları yere sağlam basan çocukların mobilyası Gigi Kids&Design; özgüvenli, aktif ve yaratıcı çocukların hayallerini hayata dönüştürüyor.